Rozmiar tekstu
 

Wyszukiwanie ...

Przegląd artykułów Gmina

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie realizuje program "Rehabilitacja szansą na aktywność zawodową" skierowany do osób z chorobami narządu ruchu, powodującymi niepełnosprawność fizyczną i społeczną.


Jeśli pracujesz lub jesteś bezrobotnym zdolnym do podjęcia pracy, masz więcej niż 15 a mniej niż 60 (kobiety) lub 65 (mężczyźni) lat, mieszkasz w województwie lubuskim, nie odbywasz rehabilitacji w innej placówce - zgłoś się do Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Tam pomogą Ci wygrać z bólem i przywrócą pełną lub maksymalnie możliwą do osiągnięcia sprawność fizyczną oraz zdolność do aktywności zawodowej.

 

W ramach realizacji projektu szpital w Gorzowie oferuje 10 dni rehabilitacji bez skierowania (po 3 zabiegi dziennie) i edukację medyczno-zawodową.

 

Więcej informacji o programie znajdziecie Państwo w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Walczaka 42 (pawilon nr 6, II piętro) oraz pod nr telefonu 95 733 16 21.

Rejestracja (w dni powszednie) od 8.00 do 15.00.

 

Projekt "Rehabilitacja szansą na aktywność zawodową" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.